Chillout Zone na českém MTV

Zařazeno v Články 1 komentářů
Chill Out Zone

Chill Out Zone

Ne všechna komerční a masově orientovaná média musí být nutně uzavřená a slepá k hudbě, o které se snažíme psát na downtempo.cz. V pořadu Chill Out Zone, který můžete znát už z dob vysílání zahraničních verzí MTV, můžete čekat to nejlepší z novinek i klasiky trip-hopu, ambientního house nebo poklidného trance od kapel jako Orbital, Masive Attack nebo Morcheeba. A co je podstatné, pořad se objeví v české verzi MTV pod záštitou TV Nova. Vysílat bude každou sobotu mezi 3:00 a 5:00 v noci, jak avizuje web TV Nova (z našeho pohledu jde o 3 – 5h v neděli ráno, ale nebudeme vyvolávat zbytečný flame). Po rozpumpované párty nabídne MTV tu nejlepší muziku, která zchladí nervy a zklidní mysl – ten pravý relax na sobotní noc. Někdy ani nebudete chtít jít spát …

Podle dostupných playlistů se v programu českého MTV objevila už tato jména – De-Phazz, Portishead, Zero 7, Tricky, Aphex Twin, Koop, Nightmares On Wax, Future Sound Of London, Air, Thievery Corporation, Jaga Jazzist, Ken Ishi, Lamb, Sneaker Pimps, Hooverphonic, Skalpel, Björk, DJ Shadow, LTJ Bukem, Massive Attack, Kinobe, Coldcut a další budou stále přibývat. Pokud bych měl vybrat jeden televizní pořad, který z tohoto pohledu stojí za to sledovat, pak to bude zcela určitě Chill Out Zone na MTV. Pro nedočkavce sobotní noci přidávám skvělou znělku pořadu, za kterou stojí po grafické stránce Daniel Špaček (tedy Mythematica) a muziku připravil Matouš Godík (ZKA4T).

MTV Chillout Zone od Daniela Spacka na Vimeo.

Napsal dne 12. května 2010 Počet komentářů: 1
Téma : , , , , , , , , , , , , , Vytisknout

Sdílet na sociální síti

Sdílet obsah na Facebook Sdílet obsah na MySpace Poslat článek na Twitter Sdílet obsah na Líbím se ti

1 komentářů

Komentáře
Kvě 27, 2010
12.23
#1 Eccolab :

No ale s Chill out zone pred lety se to neda srovnavat…tenkrat byla Chillout zone magie sama….byl jsem svedkem dilu, ktery nemeli obdoby…jako 2hod special s FSOL – Teaching from the electronic brain, nekonecne Xmixy apod…jo a Simone :o)

Tento příspěvek není možné komentovat.

Předchozí článek
«
Následující článek
»