Brainfeeding 3 ve Wakatě

Zařazeno v Live 0 komentářů

V klubu Wakata se odehraje už třetí díl klubové noci v rytmu downtempa, abstraktních beatů, dubstepu i latinoamerické hudby s tradičním podtitulem Brainfeeding. Tentokrát je vše naplánováno na pondělí 30.5. a hostem bude kromě našeho rezidenta Curfewa i DJ Mist, o kterém se můžete více informací na webu djmist.info. Posluchače acidjazzu, funky beatů, latina a triphopu potěší nejen jeho live set, ale také mp3 sety, které jsou zdarma ke stažení právě na jeho webu. Najdete je v sekci Download.

DJ Mist začal míchat hudbu z vinylových desek v roce 1998. Rád mixuje a kombinuje skladby napříč časem, kontinenty i hudebními žánry. Od chillout music po brazilské rytmy, od elektronické hudby po akustickou hudbu. Chillout, downtempo, triphop, acidjazz, funk, disco, afrobeats, latin, jazz, hiphop, reggae, ska, drum’n’bass, house a broken beat.

Tyto hudební styly a jejich kombinace a varianty  jsou obsaženy v jeho sbírce nahrávek nejčastěji. Nahrál několik demo mixů, z nichž hned tři se podle časopisu Bassline staly nejlepším  mixovaným setem (2004). Na kontě má již více jak 600 odehraných DJ setů. V současnosti vystupuje převážně v pražských klubech a na soukromých i veřejných akcích. Namátkou například kluby Akropolis, Roxy, Zero, Wakata a další. Z festivalů pak Summer of Love, Sázavafest, Mighty Sounds, Designblok a Planet Roxy. Při vystoupení dává důraz, kromě výběru a mixu  skladeb, také na kvalitu zvukové aparatury. Hlavní motivací je stále objevovat a užívat si kvalitní hudbu různých stylů.

Napsal dne 27. května 2011 Počet komentářů: 0
Téma : , , , , , , , , , Vytisknout

Sdílet na sociální síti

Sdílet obsah na Facebook Sdílet obsah na MySpace Poslat článek na Twitter Sdílet obsah na Líbím se ti

0 komentářů

Tento příspěvek není možné komentovat.

Předchozí článek
«
Následující článek
»