DePhazz vystoupí v rámci turné v Praze

Zařazeno v Live 0 komentářů
DePhazz

DePhazz

Když posloucháte DePhazz, máte pocit, že se pohupujete při západu slunce, koukáte jak se noří do oceánu a máte chuť se napít cuba libre nebo místního pivka. Těžko byste hledali podobnou kapelu, která je zastoupena na tolika důležitých loungeových kompilacích jako jsou němečtí DePhazz. Za všechny jmenujme Hotel Costes, Saint-Germain-des-Prés Café, City Lounge nebo Jazz Lounge.

A vsaďte boty, že další přibudou nyní po vydání nové desky DePhazz Audio Elastique, kterou tito fenomenální muzikanti přivezou 24. září do pražského klubu Roxy na Conference. Hlava projektu Pit Baumgartner si už patnáct let pohrává s downtempem, jazzem, soulem, latinem a trip hopem. Miluje živé nástroje, především dechovou sekci. Základ jeho kapely tvoří éterická zpěvačka Pat Appleton a charismatický vokalista, Karl Frierson, rodák z Jižní Karolíny, který se do Německa dostal stejně jako Elvis Presley s americkou armádou. Další muzikanti se nabalují s každým novým albem.

Ve středu 13. září DePhazz vyráží s devátou studiovou deskou Audio Elastique na středoevropské turné, na kterém se 24. 9. zastaví také v Praze. Slibují zahrát nejen sedmnáct nových skladeb, ale zabrousit i do starších desek. Dá se očekávat, že Roxy rozvlní například No Jive, Death By ChocolateSomething Special, The Mambo Craze nebo Hell Alright.

Předskokanem DePhazz bude DJ Radek Honz aka Groovyluvah z Expres rádia. Bude to teprve třetí koncert DePhazz v Česku za posledních sedm let. Poprvé se u nás objevili na festivale v Love Planet Táboře, naposledy se u nás zastavili s novým repertoárem před dvěma lety. Vstupenky na Conference s DePhazz prodávají Ticketpro a Ticketportal, bez manipulačního poplatku jsou k dostání v Roxy v Dlouhé ulici.

Napsal dne 12. září 2012 Počet komentářů: 0
Téma : , , , Vytisknout

Sdílet na sociální síti

Sdílet obsah na Facebook Sdílet obsah na MySpace Poslat článek na Twitter Sdílet obsah na Líbím se ti

0 komentářů

Tento příspěvek není možné komentovat.

Předchozí článek
«
Následující článek
»