Představujeme akci Brainfeeding ve Wakatě

Zařazeno v Live 0 komentářů
Downtempo.cz Night: Brainfeeding

Downtempo.cz Night: Brainfeeding

Tak už je to tady. Příští týden v pondělí se v prostorách klubu Wakata odehraje historicky první akce portálu Downtempo.cz. Termín 28.3.2010 si pečlivě zapište do svých organizérů, zápisníků a kalendářů a doražte do ulice Malířská 14 na Praze 7. Proběhne tam progresivní chilloutová párty nazvaná Downtempo Night s podtitulem Brainfeeding.

V rámci večera se představí pod pseudonymem Curfew jako rezident náš redaktor Martin Macháček. Martin, v roli hudebního jockeye pod přízviskem Curfew, by se dal s nadsázkou označit za perspektivního mladíka v nejlepších letech, který si rád hraje s gramofony. Kolem roku 2002 zaznívají pod jeho taktovkou první beaty a několik let se drží převážně drum´n´bassového zvuku v jeho různých podobách. Koncem roku 2008 poprvé objevuje Mary Anne Hobbs a její BBC Radio1 Experimental Show. Fascinován novátorskými postupy na elektronické scéně zaplouvá do vod deepovějšího dubstepu, emocionálně vypjaté elektroniky a v neposlední řadě také abstraktních beatových tónů. Pro větší představu o jeho produkci si poslechněte záznam hraní z pořadu Air Sofa na Radiu 1.

Velkým lákadlem na první Downtempo.cz Night je bezesporu DJ Blue. Ten působí na české downtempo scéně už pěknou řádku let, moderuje pořad Drop Out na Rádiu Wave a vyprofiloval se v uznávanou autoritu mezi DJs hrajícími spřízněné hudební kousky. Inspirativní rozhovor s Michalem Burešem aka DJ Blue si můžete přečíst zde. Dozvíte se jak nahlíží na muziku jeden z mála respektovaných mentorů chilloutové hudby v našich končinách.

Downtempo Night bude nocí plnou eklektického downtempa, abstraktních beatů, dubstepu, IDM a future jazzu. Klub Wakata otvírá už v 18 hodin, ale hudební produkce začne vklidu, beze spěchu, až ve 22 hodin. Třešničkou na pomyslném dortu je pak live stream, který bude šířen prostřednictvím radio23.cz. Máte se tedy na co těšit a my se budeme těšit na vás!

Napsal dne 22. března 2011 Počet komentářů: 0
Téma : , , , , , , , , , , Vytisknout

Sdílet na sociální síti

Sdílet obsah na Facebook Sdílet obsah na MySpace Poslat článek na Twitter Sdílet obsah na Líbím se ti

0 komentářů

Tento příspěvek není možné komentovat.

Předchozí článek
«
Následující článek
»