Bonobo – Live At Elysee Montmartre

Zařazeno v Mp3 2 komentářů
Bonobo

Bonobo

Internetové rádio světoznámého muzikantského workshopu Red Bull Music Academy uvolnilo v rámci On The Floor! edice k poslechu celý koncert Bonobo v pařízském Elysee Montmartre. Koncert je rozdělen na dvě části a je jakýmsi průřezem skladeb z aktuální desky Black Sands i starších počinů. Jak už bývá i živých vystoupení Bonobo zvykem, rozhodně se nebudete nudit – skvělý zvuk, vynikající bubeník (ve druhém tracku ukazuje takové rudimenty, ze kterých mi jde mráz po zádech), velmi propracované smyčce a již tradiční saxofon.

Kromě výborného koncertu si na rádiu RBMA můžete poslechnout i další skvělé vystoupení Bonoba v rámci Live At Ninja Tune Festival, taktéž v Paříži. Oba archívní materiály jsou vynikající a mohu je jen doporučit. Poslouchat můžete přímo na stránkách Red Bull Music Academy rádia. Jako další z lákadel na pražský koncert v Lucerna Music Baru, který se odehraje už za 14 dní.

Napsal dne 23. května 2010 Počet komentářů: 2
Téma : , , , , , , , Vytisknout

Sdílet na sociální síti

Sdílet obsah na Facebook Sdílet obsah na MySpace Poslat článek na Twitter Sdílet obsah na Líbím se ti

2 komentářů

Komentáře
Autor Kvě 23, 2010
15.11

Na stejné stránce naleznete třeba i live koncert bristolských triphoperů Massive Attack 🙂

Kvě 28, 2010
14.47
#2 PecaN :

Když už je tady taková pozornost věnovaná Bonobovi, přidávám link na rozhovor který se mi s ním podařilo udělat! Koncert v LMB bude našlapaný!!! Uvidíme se tam!
http://www.metropolislive.cz/detail/5825/
P.

Tento příspěvek není možné komentovat.

Předchozí článek
«
Následující článek
»