O portálu

Portál downtempo.cz vznikl za účelem podpory a prezentace nevšední, komerčně těžko dostupné avšak kvalitní hudby na pomezí žánrů downtempo, nu-jazz, ambient, triphop nebo soul. Engine první verze portálu byl sestaven v roce 2009 a od počátku roku 2010 na něm pak pravidelně vychází fundované články v podobě recenzí CD, digitálních releasů a DVD, profilů spřízněných kapel, interpretů a vydavatelství, rozhovory a informace o aktuálním dění, koncertech a festivalech. Provozovatelem portálu je Stanislav Puffler. Adresa provozovatele:

Stanislav Puffler DiS. – Komenského 696, Lom, 435 11

Produkční tým

Stanislav Puffler (founder)
Michal Chalupa (šéfredaktor)
Martin Vonšák (redaktor)
Martin Macháček (redaktor)
Jan Hnátek (redaktor)
Jakub Plíhal (fotograf, reportér)
Lukáš Palán (redaktor)
Petr Němec (redaktor)

Hledáme nové redaktory

Stále hledáme nové redaktor(k)y a fotoreportéry. V případě zájmu neváhejte kontaktovat šéfredaktora.

Registrovaní uživatelé

Na webu je aktuálně dostupná i základní registrace, která prozatím umožňuje komentovat články bez nutnosti neustálého vypisování požadovaných údajů. V budoucnu tímto způsobem navíc získáte přístup k neveřejným částem a obsahu portálu, možnost registrace na mailinglist, exkluzivní dárky v podobě mp3 a podobných downloadů a další výhody. Registrovat se můžete jednoduše kliknutím na ikonu klíče v horní liště. Po vyplnění údajů a odeslání dat z registračního formuláře vám bude zaslán e-mail s odkazem, který je pro dokončení registrace potřeba rozkliknout. Chystáme se již brzy doplnit možnost správy uživatelských účtů a některé z jmenovaných neveřejných funkcionalit.

Spolupráce

Máte-li zájem o jakýkoliv druh spolupráce s tímto webem, využijte prosím kontaktní formulář – zobrazíte jej kliknutím na ikonu obálky v horní liště. Jsme vděčni zejména za podporu nového a rychle rostoucího nezávislého média v partnerské síti webů a za propagaci portálu pomocí některé z nabízených ikon či bannerů. Pokud by byla pro váš web zajímavá výměna bannerů nebo tlačítek standardních rozměrů, neváhejte nás kontaktovat – jde-li o spřízněný a formátem podobně zaměřený web, rádi na oplátku umístíme odkaz na tento portál. Odkazy umisťujeme na samostatnou stránku, přičemž formát odkazu a grafiku je možné konzultovat a domluvit.

Podpořte nás

Pokud se vám portál downtempo.cz líbí a chcete jej podpořit, vložte si prosím na vaše stránky jeden z níže uvedených buttonů nebo přímo odpovídajících zdrojových kódů na vaše stránky. Chcete-li nás podpořit i jinak, dejte nám o tom určitě vědět pomocí kontaktního formuláře (kliknutím na ikonu obálky v horní liště s menu). Pro spřátelené weby a hudební portály přidáváme naše logo v křivkách ke stažení.

Logo DOWNTEMPO.CZ v křivkách

Kromě toho je možné přidat si náš portál do svých přátel na některých sociálních sítích. Aktuálně jsme registrování na MySpace a máme také profil webu na Facebooku.

Vytisknout