Reklama

Prostor pro Vaši reklamu na tomto serveru je volný. Pokud máte aktuálně zájem o inzerování nebo propagaci Vašich služeb nebo produktů na stránkách downtempo.cz – kontaktujte prosím šéfredaktora na e-mailu nebo telefonu uvedeném v sekci Kontakt.

Bannery

Standardním prostorem je fullbanner vedle titulky webu – 468 x 60 pixelů. Dalším připraveným prostorem je potom jedna z pozic v horní části postranní lišty o velikosti 125 x 125 pixelů, resp. velký banner o velikosti 250 x 250 pixelů. U bannerů je možné zakoupit reklamní prostor na časové období (týden, měsíc) nebo na tisíc zobrazení.

Další formy propagace

Je možné také sponzorovat sekci, publikovat PR článek, uspořádat promo soutěž. Nebráníme se ani textové reklamě, kterou můžete na náš server dostat jak přímo, tak i pomocí inzertní sítě Sklik českého vyhledávače Seznam.cz. Detailnější zpracování propagačních služeb a prostorů pro různé formy poskytneme rádi na vyžádání.

Reference

Své hudební akce Conference u nás pravidelně propaguje agentura Barometr. Zajišťujeme promotion na release vybraných desek nezávislých vydavatelství jako Indies Scope Records nebo Minority Records. Pomáháme růst serveru Kytary.cz – největšímu internetovému obchodu s hudebními nástroji a vybavením pro DJs a studiové umělce a producenty.

Vytisknout