Rolls and Smoking chill-out zone na Cannafestu 2014

Obrázková miniatura článku Rolls and Smoking chill-out zone na Cannafestu 2014
 PR       

Přijměte pozvání do Cannafest chillout zóny, která stejně jako v letech minulých nabídne od jedenácté hodiny dopolední v netradičním prostředí zateplených stanů možnost relaxace, posezení a poslechu hudby vybraných DJs. V unikátním kopulovitém stanu uslyšíte pestrý koktejl hudebních žánrů až do druhé hodiny ranní!

26. října 2014  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rolls and Smoking chill-out zone na Cannafestu 2014

DOWNTEMPO.CZ podcast vol.7 – mixed by dj Geers

Obrázková miniatura článku DOWNTEMPO.CZ podcast vol.7 - mixed by dj Geers
 Mp3       

I přesto, že už jsme se přehoupli do měsíce června, berte tuto nahrávku coby květnové vydání. Jedním z důvodů může být prostá záliba v časové posloupnosti těchto zvukových excesů. Co je ale nejdůležitější, že tu po delší době máme mix prosycený tím pravým downtempovým zvukem, jako bychom sahali zpět ke kořenům tohoto serveru. DJ Geers pro vás připravil bezmála 40 minut plných old school trip-hopu, jazz-hopových vibrací a lounge atmosféry. Prostě vše, o čem si ten pravý downtempoň snívá…Tož nožky hory a žádný prudký pohyby:-)

5. června 2014  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DOWNTEMPO.CZ podcast vol.7 – mixed by dj Geers

Kompilace The Secret Garden zdarma

Obrázková miniatura článku Kompilace The Secret Garden zdarma
 Mp3       

Exkluzivní mix album The Secret Garden zkompiloval netlabelový strýček DLoaw a o konzistentní sound se postaral Le MELODiST. Svěží sound s nostalgicky tlustými beaty, vynikající atmosféra, parádní výběr tracků a první liga netlabel scény – to je The Secret Garden.

28. prosince 2012  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kompilace The Secret Garden zdarma

WONDERLAND – divotvorný open-air pro každého

Obrázková miniatura článku WONDERLAND - divotvorný open-air pro každého
 PR       

Zveme vás na divotvorný srpnový víkend s názvem Wonderland, který proběhne 24.-26.8. v Brništi u České Lípy. Tato akce navazuje na loňskou stejnojmennou audiovizuální scénu festivalu Freeze a i tentokrát bude jeho hlavním mottem pestrost všeho dění.

20. června 2012  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem WONDERLAND – divotvorný open-air pro každého

GLGN feat. DADA – Intention EP

Obrázková miniatura článku GLGN feat. DADA - Intention EP
 Mp3       

Slovenský netlabel představil aktuální EP Invention producenta GLGN a zpěvačky Dada (známé z projektů 6 Divas nebo Nové Mapy). Dvoutrackové EP je plné abstraktních zvuků, chilloutové atmosféry a skvělých vokálů. Padající zdi aneb Falling Walls je fakt povedenej kousek, stejně jako titulní skladba.

23. dubna 2012  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem GLGN feat. DADA – Intention EP

Rabbit Hole na rádiu Spin

Obrázková miniatura článku Rabbit Hole na rádiu Spin
 Články       

Představujeme vám zcela nový pořad radia Spin – Rabbit Hole. Pravidelná rozhlasová hodinka věnovaná glitch hopu a zároveň také série experimentálně-elektronických parties v Chapeau Rouge se představí už příští týden – tedy na konci března. A věřte nám, máte se na co těšit.

17. března 2012  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rabbit Hole na rádiu Spin

eNDee podcast

Obrázková miniatura článku eNDee podcast
 Mp3       

Třetí podcast s podtitulem Colours Of Distance připravila Drahuška Nedvídková aka eNDee. Konečně také trendy muzika z dívčí perspektivy. A pánové, je to pořádná jízda. Ponurá atmosféra, minimalistický přístup, plno dubových kroků a futuristických samplů. Underground nr. 1

10. prosince 2011  Více komentářů

Cannafest 2011 nabízí chillout stage

Obrázková miniatura článku Cannafest 2011 nabízí chillout stage
 PR       

Konopný veletrh Cannafest se po loňské úspěšné premiéře hlásí s druhým ročníkem. Na holešovickém výstavišti se od 25.11 do 27.11 představí celá řada vystavovatelů a doprovodných akcí, kteří jsou s touto rostlinou spjati – a co by vás, dauntempaří minoritu, mohlo zajímat, je fakt, že na místě bude k dispozicí chill out zone s hudebním doprovodem. Více uvnitř..

25. října 2011  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Cannafest 2011 nabízí chillout stage

Floex – Zorya

Obrázková miniatura článku Floex - Zorya
 Recenze       

Dlouho očekávaná deska české jedničky downtempových vod, dlouho očekávaná recenze alba Zorya z pera downtempového redaktora Honzy Hnátka. Vyčerpávající review nové desky Tomáše Dvořáka aka Floexe je tu. Rozhovor s Tomášem bude následovat.

19. října 2011  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Floex – Zorya

Subject Lost Podcast

Obrázková miniatura článku Subject Lost Podcast
 Mp3       

Historicky první a také pěkně vychytaný podcast serveru Downtempo.cz je tu. Smíchal jej a zčásti vlastně i sám zkomponoval producent Subject Lost. Uslyšíte opravdu aktuální a inspirativní směr vyklidněné elektroniky, broken beatu a minimal ambientu. Tohle rozhodně stojí za to!

22. září 2011  Více komentářů
 Stránka 1 z 8  1  2  3  4  5 » ...  Poslední »