DOWNTEMPO.CZ podcast vol.7 – mixed by dj Geers

Obrázková miniatura článku DOWNTEMPO.CZ podcast vol.7 - mixed by dj Geers
 Mp3       

I přesto, že už jsme se přehoupli do měsíce června, berte tuto nahrávku coby květnové vydání. Jedním z důvodů může být prostá záliba v časové posloupnosti těchto zvukových excesů. Co je ale nejdůležitější, že tu po delší době máme mix prosycený tím pravým downtempovým zvukem, jako bychom sahali zpět ke kořenům tohoto serveru. DJ Geers pro vás připravil bezmála 40 minut plných old school trip-hopu, jazz-hopových vibrací a lounge atmosféry. Prostě vše, o čem si ten pravý downtempoň snívá…Tož nožky hory a žádný prudký pohyby:-)

5. června 2014  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DOWNTEMPO.CZ podcast vol.7 – mixed by dj Geers

DePhazz vystoupí v rámci turné v Praze

Obrázková miniatura článku DePhazz vystoupí v rámci turné v Praze
 Live       

[ 24.9.2012; 19.00 až 23.45. ] Kmotři lounge music, německá kapela DePhazz ve středu 13. září vyráží na evropské turné. Zastaví se také v Praze na Conference. V klubu Roxy zahrají repertoár z nové desky Audio Elastique a všechny své největší hity. Tohle bude pecka, to si nenechte rozhodně ujít. Downtempo.cz doporučuje!

12. září 2012  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem DePhazz vystoupí v rámci turné v Praze

GLGN feat. DADA – Intention EP

Obrázková miniatura článku GLGN feat. DADA - Intention EP
 Mp3       

Slovenský netlabel představil aktuální EP Invention producenta GLGN a zpěvačky Dada (známé z projektů 6 Divas nebo Nové Mapy). Dvoutrackové EP je plné abstraktních zvuků, chilloutové atmosféry a skvělých vokálů. Padající zdi aneb Falling Walls je fakt povedenej kousek, stejně jako titulní skladba.

23. dubna 2012  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem GLGN feat. DADA – Intention EP

Honey T podcast

Obrázková miniatura článku Honey T podcast
 Mp3       

Veselé velikonoce se zbrusu novým podcastem všem věrným čtenářům přeje Downtempo.cz. Namísto nádivky tu máme exkluzivní chillout grooves, UK garage beats a vyklidněnou pohodu mixu od Honey T ze stáje Shadowbox. Uslyšíte Synkro, Scuba, Fink a další mistry. Tuhle garážovou půlhodinku si rozhodně nenechte ujít!

8. dubna 2012  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Honey T podcast

eNDee podcast

Obrázková miniatura článku eNDee podcast
 Mp3       

Třetí podcast s podtitulem Colours Of Distance připravila Drahuška Nedvídková aka eNDee. Konečně také trendy muzika z dívčí perspektivy. A pánové, je to pořádná jízda. Ponurá atmosféra, minimalistický přístup, plno dubových kroků a futuristických samplů. Underground nr. 1

10. prosince 2011  Více komentářů

Africa HiTech: Dealeři vyspělé africké technologie

Obrázková miniatura článku Africa HiTech: Dealeři vyspělé africké technologie
 Profily       

Rozsáhlý profil dvojice Africa Hitech, ale vlastně všech projektů, za kterými stojí Mark Pitchard a Steve Spacek, připravil afrofuturistický vizionář Michal Bureš,nejen posluchačům pořadu Drop Out, známý jako Blue Black. Narovinu říkám, že obsáhlejší info na našich internetových dálnicích určitě nenajdete.. Enjoy!

26. září 2011  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Africa HiTech: Dealeři vyspělé africké technologie

Subject Lost Podcast

Obrázková miniatura článku Subject Lost Podcast
 Mp3       

Historicky první a také pěkně vychytaný podcast serveru Downtempo.cz je tu. Smíchal jej a zčásti vlastně i sám zkomponoval producent Subject Lost. Uslyšíte opravdu aktuální a inspirativní směr vyklidněné elektroniky, broken beatu a minimal ambientu. Tohle rozhodně stojí za to!

22. září 2011  Více komentářů

Jaký byl Eskmo v Lucerně?

Obrázková miniatura článku Jaký byl Eskmo v Lucerně?
 Reporty       

Postřehy našeho reportéra z koncertu Eskmo v Lucerně jsou rozporuplné a konečně narovinu odkrývají to, co už v komentářích našich čtenářů zaznívá dlouhou dobu. Nicméně abychom nepředbíhali, Eskmo zahrál skvělý gig, ale jeho hudba potřebuje …

16. června 2011  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jaký byl Eskmo v Lucerně?

Open Air Sadská

Obrázková miniatura článku Open Air Sadská
 Live       

[ 9.7.2011; ] Druhou červencovou sobotu proběhne u jezera v městě Sadská šestý ročník oblíbeného Open Air festivalu Sad-Ska Fest. Stejně jako loni nabídne spoustu živé i reprodukované muziky z oblasti reggae, ska, taneční i chilloutové hudby na třech scénách.

8. června 2011  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Open Air Sadská

Eskmo a Philip TBC se podělí o jedno pódium

Obrázková miniatura článku Eskmo a Philip TBC se podělí o jedno pódium
 Články       

14. července se v pražské Lucerně kromě hlavní hvězdy večera – amerického producenta Eskmo – objeví i Philip TBC a Josef Sedloň. Můžeme se tak těšit na velmi nevšední porci spřízněné hudby plné nových beatů, zvuků a postupů. Čeká nás skvělý večer!

7. června 2011  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Eskmo a Philip TBC se podělí o jedno pódium
 Stránka 1 z 6  1  2  3  4  5 » ...  Poslední »